Масових порушень правопорядку під час другого туру місцевих виборів у Краматорську не допущено – Олег Ягольник (ВІДЕО)

Про це повідомив помічник начальника ГУНП в Донецькій області сьогодні, 16 жовтня, під час спільного брифінгу з представниками Громадської мережі ОПОРА у Краматорську. Підполковник поліції відзвітував про порушення, які зафіксовані впродовж виборчої доби.


Участь у заході взяли помічник начальника поліції в Донецькій області Олег Ягольник, координаторка спостереження Громадської мережі ОПОРА за виборами в Донецькій області Ольга Боровська та комунікаційниця Громадської мережі ОПОРА в Донецькій області Ольга Попченко.

Помічник начальника поліції повідомив, що для забезпечення охорони публічного порядку та безпеки громадян у другому турі місцевих виборів у Краматорську залучено 200 поліцейських та нацгвардійців, також на випадок ускладнення ситуації створено потужний резерв правоохоронців.

У день повторного голосування до поліції надійшло 10 повідомлень про порушення виборчого законодавства. Один факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 296 «Хуліганство» Кримінального кодексу України.

«Автомобіль Газель, що стояв біля виборчої дільниці, був розстріляний невідомими маркерами з фарбою. Поліція миттєво зреагувала, наразі проводиться ряд слідчо-оперативних дій для встановлення осіб порушників», - розповів помічний начальника поліції Донеччини Олег Ягольник.

Також громадяни повідомляли про фотографування бюлетенів та перешкоджання вільному здійсненню виборчого права. Загалом повторне голосування у Краматорську пройшло спокійно.Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини