«Маршрути розподіляють під килимом за хабарі», – Геращенко про причини броварського конфлікту

Перерозподіл пасажиропотоків, бандитські розбірки чи атака на конкурентів? Що насправді сталося наприкінці травня у передмісті Броварів? За пів години стрілянини поранення дістали троє осіб, а випадкові кулі потрощили вікна й припарковані автівки. Докладніше про це – у матеріалі Наталії Дігтяр.

Як з’ясувала команда «СтопКору», між Києвом і передмістям курсував маршрут 701, який возив людей від метро «Лісова» до Броварів. А торік на цей же маршрут столична обласна адміністрація завела нові маршрути 706 і 707. І конкуренти не порозумілися.

У виникненні кривавих подій правоохоронці звинувачують, зокрема, обласну адміністрацію і корупційні схеми при розподілі квот для перевізників.

«Кримінальні розбірки стали результатом непрозорого розподілу маршрутів між підприємницькими структурами з боку чиновників, що відповідають за цей напрям в Київській області. Маршрути мають розподілятись законно і чесно, а не під килимом і за хабарі», – наголосив Антон Геращенко.

Strilyanyna_Brovary6
Геращенко вважає непрозорі схеми розподілу маршрутів причиною збройного конфлікту у Броварах Фото: СтопКор

А резонанс від тих подій докотився аж до Президента Зеленського. Під час зустрічі гарант пообіцяв допомогти постраждалим та сприяти тому, щоб поліція знайшла й затримала замовників.

Утім, якщо місцева влада й надалі не контролюватиме ринок перевізників, кількість жертв і масштаби погромів з часом лише зростатимуть.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини