Малюська: Кабмін підтримав законопроєкт про НАБУ, що припинить повноваження Ситника

15.02.2021 18:01

Законопроєкт про Національне антикорупційне бюро, що усуне Артема Ситника з посади директора НАБУ, затверджено Кабінетом міністрів. Про це в Facebook повідомив міністр юстиції Денис Малюська. У разі його прийняття Верховною Радою на час відбору нового директора НАБУ очолить перший заступник Ситника Гізо Углава.

Malyuska
Денис Малюська Фото: Цензор.нет

Сьогодні, 15 лютого, керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін заявив у Facebook, що Кабмін підтримав проєкт закону про НАБУ, в який з голосу було внесено поправку, що дозволить звільнити Ситника з посади директора НАБУ, передає "Ліга.Новини".

"За нашою інформацією, звільнення Ситника – особисте рішення Володимира Зеленського. Таким чином останній відреагував на початок розслідування про закупівлю вакцин від COVID-19", – заявив Шабунін.

Малюська пояснив, що новий законопроєкт був розроблений, оскільки Рада не підтримала ініціативу Кабміну дати Ситнику повноваження глави НАБУ до обрання нового директора за новою процедурою.

За новим законопроєктом Кабміну, НАБУ має отримати статус органу виконавчої влади і нову процедуру обрання його керівника. Пропонується, що на час проведення відбору нового директора бюро його повноваження виконуватиме перший заступник.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини