Майже на «відмінно»: будівельні експерти проінспектували новобудову в столичному Голосієві

Близько 60 тисяч доларів – саме в таку суму обійдеться потенційному інвестору квартира-студія у столичному ЖК «Нова Англія» в будинку, який планують ввести в експлуатацію вже цього року. Багато це чи мало? І чи вартує ця оселя таких грошей? Ведуча програми «Шоб я так жив» Анна Закутська разом з експертами відвідала новобудову й оцінила всі аспекти майбутнього житла.

Зауважимо, що при 100 відсотковій оплаті у відділі продажу інвесторам обіцяють знижку у 6 відсотків. А у випадку розтермінування виплатити всю суму необхідно до введення будинку в експлуатацію. Мінімальний внесок – 30 відсотків.

Ціна житла – 1399 доларів за квадрат, отже, квартира-студія площею 44 кв. м при повній оплаті обійдеться покупцеві приблизно у 58-59 тисяч доларів.

А от чи вартує ця нерухомість таких грошей? Експерти уважно проінспектували комплекс й дійшли наступних висновків:

* наявність дозвільної документації – є дозвільні документи;
* кількість реалізованих об’єктів – «Роял Хаус» вже ввів в експлуатацію два житлових комплекси, тому плюс;
* дотримання державних будівельних норм – плюс;
* затримки із введенням ЖК в експлуатацію – інвестор попереджений, що можлива затримка на 6 місяців, крім цього, перші будинки затримали ще на 4 місяці. Разом – 10 місяців затримки. Тому мінус;
* обслуговувальна компанія – плюс. Зауважимо, мешканці комплексу задоволені роботою приватного ЖЕКу;
* інфраструктура поруч із ЖК – плюс;
* комунікації – плюс;
* місце розташування – плюс.

NovaAnglia_7
Експерт високо оцінив якість будівництва Фото: СтопКор

«Житловий комплекс «Нова Англія» викликав у мене подвійне враження. Як на мене, для ідеального ЖК не вистачає кількості розважальних зон на території, інтер’єр деяких будинків не відповідає класу «комфорт», а також насторожив той факт, що дехто з жителів вже пів року не може отримати право власності. Проте якість будівельних робіт ідеальна, пожежна безпека дотримана, інфраструктура та головне, документи є. А тому я раджу «Нову Англію» як комплекс для комфортного проживання», – резюмує авторка проєкту «Шоб я так жив» Анна Закутська.

Підписуйтесь на наш ютуб-канал та чекайте на наступні випуски. Попереду – нові таємниці столичних новобудов.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини