Майже 1 млн грн збитків державі – судитимуть військовослужбовця з Хмельниччини

19.11.2020 17:38

За процесуального керівництва військової прокуратури Хмельницького гарнізону до суду направлено обвинувальний акт стосовно службової особи однієї з військових частин за фактами умисного знищення або пошкодження військового майна, викрадення спеціальної техніки чи іншого військового майна, а також дезертирство (ч. 3 ст. 411, ч. 3 ст. 410, ч. 3 ст. 408 КК України).

За даними слідства, сержант упродовж червня 2019 року – квітня 2020 року викрадав з вантажних автомобілів Урал спеціальну техніку – комплектуючі та деталі окремих приладів і запасних частин. Після цього він розбирав та виймав елементи, які містили дорогоцінні метали. Своїми діями він заподіяв державі понад 959 тис грн збитків.

Також у квітні 2020 року військовослужбовець дезертирував під час перевірки командуванням військової частини комплектності спецтехніки, щоб уникнути відповідальності за вчинені правопорушення.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Хмельницькому. За результатами слідства до військовослужбовця в інтересах держави заявлено цивільний позов на суму завданих збитків.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

За матеріалами Спеціалізованої прокуратури у військовій
та оборонній сфері Західного регіону

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X