Людям роботу, бюджету – гроші: засновник ТМ «Королівський смак» переступив 61-річний рубіж

13.04.2021 13:04

Віктору Королю, засновнику та керівнику підприємства «Віктор і К», відомого на всю Україну під іменем торгової марки «Королівський смак», виповнився 61 рік. «СтопКор» дізнавався – чи «смачним» насправді було його життя як для самого бізнесмена, так і для його оточення.

viktor-korol
Фото: svetlovodsk.com.ua

Віктор Король народився 11 квітня 1960 року в селищі Власівка Кіровоградської області.  Закінчив технічний університет Молдови (факультет промислового цивільного будівництва).

Постійне прагнення до вдосконалення, аналіз і прогнозування розвитку подій в державі – усе це дало майбутньому  директору натхнення для розвитку виробництва харчових продуктів.

У 1998 році почалося будівництво цеху з перероблення насіння соняшника потужністю 30 тонн за зміну.  У 2001 році цех був прийнятий в експлуатацію Державною технічною комісією.

А у лютому 2002 року реєструється торгова марка «Королівський смак», яка потім стає відома на всю Україну лозунгом «Якість королівська, а ціна – народна». Так і продовжується виготовлення продукції підприємства «Віктор і К».

З березня 2002 року вводиться в експлуатацію лінія розливу олії соняшникової в пляшки поліетилентерефталатові. Продукт має попит у населення.

Центр незалежних експертиз «Тест» зазначив якість соняшникової олії.  За результатами порівняльного тестування 24 торгових марок соняшникової олії, виріб ТМ «Королівський смак» отримав найвищу оцінку – «відмінно».

korolivskiy smak
Фото: Урядовий кур'єр

У тому ж році вводиться в дію цех із виготовлення майонезу.  Початкова потужність становила дві тонни за зміну.  Нині потужність становить близько 30 тонн за зміну.  Виготовляється 11 видів майонезу різної жирності в зручній різноманітній упаковці: скляні банки, полімерні відра, бідончик, лоточки, стакани, філ-паки, дой-паки масою від 180 до 5000 грамів.

Відомо, що вся французька кухня, особливо делікатеси та соуси, відрізняються тонким смаком і оригінальністю.  Виникнення соусу «Майонез» загадкове, його історія має кілька тлумачень.  Сьогодні, як і в ті давні часи, смак справжнього майонезу визначається його рецептурою та якістю компонентів.  Тому, як наголошують у компанії, в рецептурах, розроблених ПП «Віктор і К», ретельно підібрані всі інгредієнти, щоб забезпечити ніжний і м'який смак.

Сьогодні ПП «Віктор і К» – потужний і відповідальний виробник таких товарних груп як майонез, олія соняшникова (розливна і фасована в пляшки місткістю від 500 до 9500 мл), кетчупи, гірчиця, вершкове масло та спреди, оцет, томатні соуси, халва,  макаронні вироби, консервований горошок, кукурудза тощо.

Головна мета підприємства, переконаний Віктор Михайлович Король – це насичення споживчого ринку України та ближнього зарубіжжя продукцією високої якості, створення нових робочих місць.

У 2016 році Указом Президента України Петра Порошенка №336 від 19 серпня Віктора Михайловича Короля, директора приватного підприємства «Віктор і К», нагороджено відзнакою Президента України — ювілейною медаллю «25 років незалежності України» і відповідним дипломом.

Цю відзнаку затверджено 29 квітня 2016 року з метою відзначення громадян за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння українському народу.

Безумовно, Віктор Король як ніхто інший серед керівників великих підприємств міста Світловодська заслуговує на нагороду. Адже саме його підприємство «Віктор і К», що уособлює в собі групу компаній, щедро наповнює бюджет селища Власівка, на території якого воно розташоване, міський, обласний та державний бюджети. За 2015 рік ПП «Віктор і К» сплатило податків, внесків і зборів на суму майже 59 мільйонів гривень. За 8 місяців цього року відраховано 47,8 мільйона. Надзвичайно важливим є те, що підприємство нині надає роботу близько 2500 жителів міста і селища Власівка.

ПП «Віктор і К» постійно розширює виробничі потужності, а разом із підприємством розвивається і селище Власівка. Зокрема, компанія 10 листопада 2017 року офіційно запустила завод з перероблення соєвих бобів на території Світловодського ОЕЗ у Кіровоградській області.

Проєктна потужність заводу складає 600 тонн сої на добу.  Продукція до випуску – олія соєва гідратована, масло соєве дезодороване нефасоване та фасоване в ПЕТ-тару, шрот соєвий (гранульований і негранульований), а також оболонка соєва гранульована.

Близько п’яти мільйонів гривень вкладено в очисні споруди заводу. За кошти підприємства ремонтуються селищні дороги.

Бренд «Королівський смак» відомий на всю країну і далеко за її межами.

Віктор Михайлович Король — яскрава особистість. Йому вдалося не лише створити потужне підприємство, а й зберегти його та постійно розвивати. Це вимагає, безперечно, багато сил і натхнення. Але він знаходить час у своєму щільному робочому графіку і для підтримки спорту у місті Світловодську. Король є незмінним генеральним спонсором баскетбольної команди. Завдяки його підтримці хлопці зі звичайної дитячої спортивної школи успішно змагаються з відомими клубними командами і перемагають!

Підтримує Віктор Король і наших дзюдоїстів, надає допомогу обдарованій молоді. А скільки спонсорських внесків він зробив для комунальних закладів міста і селища — не перелічити!

Тож вітаємо Віктора Михайловича з днем народження і бажаємо нових звершень на благо України!

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини