Люди з усієї України зібрались під ВРУ – вимагають збереження районів (фото)

14.07.2020 13:10

14 липня біля Верховної Ради України зібрались представники українських громад. Люди виступають за збереження своїх районів. Про це в коментарі «СтопКору» розповів керівник відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» у Васильківському районі Руслан Лінда.

Ruslan Linda
Фото: СтопКор

«Жителі Васильківського району відстоюють свої права щодо його збереження як адміністративної одиниці. До мене звернулись жителі Глевахівської ОТГ, яка розташована у складі Васильківського району і ми зараз протестуємо проти розформування Васильківського району. Населення району і населення Глевахівської громади виступає за те, щоб залишити район, як адміністративну одиницю і відповідно забезпечити свої права. Якщо в рамках децентралізації триває добровільне об’єднання – ми вимагаємо врахувати думку громади», – наголосив він.

decentralizatsiya protest aktsiya
Фото: СтопКор
decentralizatsiya protest aktsiya
Фото: СтопКор
Ruslan Linda
Руслан Лінда Фото: СтопКор

Зазначимо, ряд експертів та політологів виступили проти так званого укрупнення районів. До прикладу, керівник політико-правових програм в Українському центрі суспільного розвитку Ігор Рейтерович вважає, що новий проєкт Кабміну підвищує ймовірність корупційних ризиків на місцях.

decentralizatsiya protest aktsiya
Акція протесту під ВРУ Фото: СтопКор

Водночас нардеп від партії «Слуга народу» Олександр Качура впевнений, що закон дозволить вивести з тіні аграріїв, які сплачують за оренду землі повз державний бюджет.

«СтопКор» поспілкувався також із відомим експертом з політики та місцевого розвитку Олександром Солонтаєм. Його думку щодо формування нових районів в Україні читайте у наступних матеріалах.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини