Люди продовжують платити гроші за неіснуючі котельні Мішалових у Дніпрі – журналіст

11.11.2019 17:02

Громадська організація "СтопКор" серйозно зацікавилася справами скандального екссекретаря міськради Дніпра В'ячеслава Мішалова. Активісти та правозахисники вимагають, щоб "тендерний король" відповів за свої дії та повернув бюджетні кошти місту. Про це було заявлено 11 листопада на антикорупційної пресконференції у Дніпрі.

Кирило Вольний Фото: СтопКор

Відомо, що у 2016 році Дніпровська міська рада ухвалила рішення встановити 22 котельні для шкіл та садочків міста. Вартість кожної котельні повинна була становити майже 1,5 мільйона гривень, а загальна сума проєкту сягала 33 мільйонів. Котельні вирішили придбати у підприємства Олени Сусідки – колишньої дружини В'ячеслава Мішалова. Без будь-яких тендерів чи перевірок головним підрядником на установку й обслуговування твердопаливних котелень стала фірма ТОВ "Майстер Буд", якою володіє батько екссекретаря міськради Дмитра Мішалова.

Проте "виконаними" роботами ніхто не залишився задоволений. Встановлені котельні не працюють донині. Наприклад, в дитячому саду №243 "Чайка" по вул. Титова твердопаливна котельня, "встановлена" "Майстер Будом", не вмикається. Якби не центральне опалення, діти залишилися б без тепла в зимовий період. У Вальдорфській школі справи значно гірші. Встановлена ​​"на папері" котельня не працює, адже її немає фізично.

"Що стосується Дніпра, одним з останніх розслідувань стала гучна справа щодо відсутніх котелень. Історія не нова – їй щонайменше 2 роки. Але що вразило мене? Після публікації розслідування ми отримали фідбек від батьків дітей, які навчаються в цих школах і відвідують ці садки. Люди продовжують платити гроші за неіснуючі котельні та оплачують їхнє обслуговування. Величезні гроші йдуть на експлуатацію того, що існує тільки на папері", – розповів журналіст ІА "СтопКор" Кирил Вольний.

Ситуація, що склалася з "нагрітими" на котельнях руками екссекретаря дніпровської міськради, зацікавила активістів і правозахисників ГО "Стоп корупції". Втім, як з'ясувалося згодом, справи є куди гіршими, ніж могли уявити антикорупціонери.

"Ті самі школи змушені оплачувати інтернет від "Фрегата". Ця пропозиція є безальтернативною. Власник встановив монополію, провівши інтернет в школи та змусивши платити", – додає журналіст.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини