Людей Януковича планують виключити зі санкційного списку ЄС

21.02.2020 14:53

Посли ЄС продовжують санкції щодо Росії у зв'язку з анексією Криму і водночас виключать зі санкційного списку експрем'єр-міністра Азарова та ексміністра енергетики Ставицького, активи яких заморожені через відповідальність за привласнення держкоштів.

Про це повідомив в Twitter брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк, передає "UNN".

"4 березня посли ЄС продовжать термін дії санкцій щодо 175 росіян, сепаратистів і 44 суб'єктів на 6 місяців. У той же день вони продовжать заморожування активів Януковича і 8 його соратників на 12 місяців, його сина - на 6 місяців і виключать Азарова і Ставицького зі списку", - написав Йозвяк.

Нагадаємо, раніше журналіст повідомив, що сина Януковича також можуть вивести з-під санкцій ЄС. Тоді він зазначив, що чув, що "Київ повинен робити більше".

ЄС вводить різні види обмежувальних заходів щодо Росії з березня 2014 року у відповідь на незаконну анексію Криму і навмисну дестабілізацію України. Окрім персональних санкцій діють ще економічні санкції, націлені на певні сектори економіки РФ. Також діють введені ЄС обмеження на економічні відносини з анексованим РФ Кримом та Севастополем.

Окрім того, у березні 2014 року Рада ЄС вирішила заморозити активи осіб, відповідальних за привласнення українських державних коштів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини