Люборець: Влада намагається захопити майно профспілок

01.12.2020 19:13

Суд наклав арешт на ряд об'єктів нерухомості, що перебувають у власності профспілок України. Про це кореспонденту "СтопКору" розповіли під час акції протесту представники Київської міської ради профспілок біля стін Київського апеляційного суду, де відбувся розгляд апеляційної справи про арешт майна.

Фото: СтопКор

“Офіс Генпрокурора чомусь вирішив здійснити процесуальне керівництво досудовим розслідуванням і завів кримінальну справу. Що начебто профспілки використовують незаконно профспілкове майно. Влада вважає, що профспілки неправильно використовують це майно і хочуть накласти на нього арешт. Ми вважаємо, що це чергове намагання рейдерства від влади – забрати профспілкове майно і передати його комусь. Саме тому ми прийшли і намагаємось зупинити це рейдерство. Наші представники шкіл, вихованці та тренери прийшли сюди», – зазначив представник профспілок Володимир Люборець.

Фото: СтопКор

На балансі Київської міської ради профспілок України — дитячі юнацькі школи “Буревісник”, “Славутич”, “Київ”, “Пуща-Водиця” та школа з боротьби та боксу, які мають своїх талановитих випускників. Як повідомили протестувальники, в школах займаються близько 1200 дітей, які ходять туди майже безкоштовно. Також до переліку арештованих об'єктів входять будинок профспілок на Майдані Незалежності, Жовтневий Палац, ресторанний комплекс на Трухановому острові та будівля на Контрактовій площі, 10, також нерухомість у інших містах.

Суд встановив, що сторони не надали матеріали, тому засідання перенесли на 16 грудня на 15:30.

Нагадаємо, будинок профспілок на столичному Майдані Незалежності, а також ряд інших об'єктів нерухомості, що перебувають у власності Федерації профспілок України, заарештував Печерський районний суд.

Про це йдеться у чотирьох ухвалах Печерського районного суду міста Києва, опублікованих у Єдиному державному реєстрі судових рішень. Суд заборонив суб`єктам державної реєстрації вчиняти будь-які реєстраційні та нотаріальні дії, а також заборонив розпорядження цим майном.

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X