Литва створить табір для біженців з Білорусі 

Литва створить палаткове містечко для біженців на кордоні з Білоруссю. Він буде розрахований на 350 людей, передає УНІАН.

bilorus
Фото: УНІАН

Палаткове містечко облаштують у місті Пабраде у зв’язку з переповненням Центру реєстрації іноземців.

«На місці, де планується облаштувати палаткове містечко, за допомогою армії почалися роботи з підготовки майданчика. У таборі можна буде розмістити близько 350 людей», – уточнив в ефірі литовського радіо начальник центру Александрас Кисловас.

Усі місця в Центрі реєстрації іноземців зайняті з минулих вихідних. Цей заклад у Пабраде, розташований недалеко від кордону з Білоруссю, одночасно може прийняти до 240 людей. Там до ухвалення рішення за їхнім проханням розміщують осіб, котрі незаконно перетнули кордон Литви і звернулися за наданням притулку.

За даними Служби охорони державного кордону Литви, нелегальна міграція з Білорусі зросла вдвічі, і цей факт намагаються приховати білоруські прикордонники.

На територію Литви припадає 1 070 км зовнішніх кордонів Шенгенської зони, які збігаються з зовнішніми кордонами ЄС. Кордон з Білоруссю складає 679 км і є найбільш протяжним з меж Литви зі всіма сусідніми країнами.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, ЄС введе нові санкції проти Білорусі.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини