Ляшко розповів, коли українці зможуть ходити без масок

За умови, якщо кількість нових випадків інфікування коронавірусом в Україні буде знижуватися, масковий режим можна буде завершити вже до кінця літа. Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Якщо кількість випадків буде йти до зниження, поліпшуватися, то, можливо, і не все літо ми будемо ходити в масках, а досить швидко вийдемо. Можливо, і дитячі садочки відкриємо. Якщо будемо бачити, що сезонність не впливає на поширення інфекції, тоді буде складніше. Тоді будемо балансувати на цих 350—500 випадках, і маска стане нам невідʼємним другом до кінця цього року", — заявив Ляшко, пише "РБК-Україна".

Головний санлікар зазначив, що українці в обов'язковому порядку повинні користуватися масками, антисептиками та дотримуватися соціального дистанціювання як мінімум до тих пір, поки в Україні діятиме карантин. Його перегляд, як відомо, відбудеться 22 травня.

"Іншого виходу немає. Ми говоримо про те, що у нас розробляється поетапний план виходу з карантину. Ми вже зараз пом'якшуємо обмеження з 11 травня. Наступний етап перегляду карантину - 22 травня. Будемо дивитися розвиток епідситуації", - додав він.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини