Ляшко повідомив, коли лікарі отримуватимуть по 20 тисяч зарплатні

Глава МОЗ Віктор Ляшко прогнозує, що з 1 січня 2022 року зарплати українських медиків зростуть до обіцяних раніше 13 500 гривень для середнього медичного персоналу і 20 тисяч гривень – для лікарів.

Lyashko
Віктор Ляшко Фото: Сергій Долженко/ЕРА

"Вдалося збільшити програму медичних гарантій, як мінімум, на 33,8 мільярди гривень. Це додасть заплату медпрацівникам. 13 500 – для медичної сестри, 20 тисяч гривень – для лікаря. Це базовий рівень, від якого будуть нараховуватися всі інші надбавки, які повинні бути в медичних працівників. Ми робимо все, щоб це сталося з 1 січня 2022 року", - повідомив Ляшко в інтерв’ю "Радіо Свобода".

Глава МОЗ зазначив, що такі зарплати отримуватимуть всі медики, які працюють із програмою медичних гарантій.

Нагадаємо:

  • 25 липня 2021 року в місті Валки на Харківщині працівники лікарні перекрили рух на міжнародній трасі Київ - Харків - Довжанський, вимагаючи виплатити заборгованість із зарплати. Медикам майже три місяці не виплачують зарплату, вони не отримали коронавірусні виплати ще за квітень, також немає зарплати за травень-червень і авансу за липень.
  • У червні 2021 року президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт про підвищення мінімальної зарплати медикам. Указ встановлює орієнтир мінімального рівня оплати праці – не менш 13,5 тис. грн для середнього медичного персоналу і не менше 20 тис. грн для лікарського складу.
  • У листопаді 2020 року міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що Кабмін прийняв рішення про підвищення ставки сімейним лікарям за кожного пацієнта на 51 гривню.
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини