Ляшко мав бесіду з Гройсманом щодо Супрун – Мосійчук

21.02.2019 12:59

Народний депутат від РПЛ Ігор Мосійчук прибув до Одеси, щоб підтримати колектив ОНМедУ, який внаслідок конфлікту з МОЗом, що відмовляється підписувати кошторис закладу, наразі залишився без заробітних плат.

Після відкриття у закладі громадської приймальні та спілкування з пресою Мосійчук разом з представниками громадськості вирушив  до обласної держадміністрації, від керівництва якої вимагав втручання у ситуацію.

"Якщо це не допоможе – будемо вже по ходу дивитися, що робити далі. Бо насправді ситуація така, що на сьогодні все впирається в одну-єдину людину – громадянку Сполучених Штатів Уляну-Надію Супрун" – повідомив нардеп представникам ЗМІ.

Він також зазначив, що Олег Ляшко мав бесіду з головою уряду Володимиром Гройсманом щодо діяльності Уляни Супрун на посаді очільниці МОЗу.

"Якщо вони тримають її на посаді – нехай вирішують ситуацію", – впевнений нардеп.

У ході зустрічі з очільником Одеської держадміністрації Мосійчук обговорив проблему виплати заробітних плат колективу ОНМедУ і стипендій студентам вишу.

Посадовці досягли домовленості, що у разі невирішення цього питання за тиждень колектив закладу залишає за собою право на протест – від мирних зібрань та мітингів і аж до перекриття траси Одеса-Київ.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини