Луценко розповів, чим загрожує зняття блокади з територій ОРДЛО

06.06.2019 15:06

Якщо з окупованого Донбасу буде знята торговельна блокада, то торгівля з розташованими підприємствами буде підпадати під норми закону про фінансування тероризму. 

Про це повідомив глава ГПУ в своєму блозі, передає "Діалог.UA".

Так, Луценко пояснив, що зняття торгової блокади з підприємств окупованого Донбасу можливе, але тільки в тому випадку, якщо ці підприємства будуть належати фірмам, зареєстрованим в Україні, і почнуть платити податки в казну Києва.

Він пояснив, що у 2017 році терористи і бойовики "націоналізували" різні види власності на території непідконтрольних ділянок Луганської й Донецької областей, тоді ж почалося перенаправлення коштів з підприємств до бюджету псевдореспублік.

Генпрокурор зазначив, що якщо терористи погодяться повернути підприємства в руки власників зразка 2016 року, то тоді торгівля стане правомірною, в іншому випадку йтиметься про фінансування тероризму.

Нагадаємо, блокування торгівлі з непідконтрольними територіями почалося у 2016 році, а вже в 2017 всі домовленості були зруйновані. Екс-президент Порошенко виступив із заявою про неприпустимість розриву економічних відносин з Донбасом, проте пізніше блокада набула офіційного статусу.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини