Луценко назвав статтю ККУ про незаконне збагачення мертвою (ВІДЕО)

27.02.2019 14:43

Під час брифінгу Генерального прокурора, який відбувся у столиці 27 лютого, Юрій Луценко, відповідаючи на запитання журналістів, назвав статтю 368-2 ККУ щодо незаконного збагачення мертвою.

На підтвердження своєї тези Генпрокурор навів статистику, зауваживши, що за цією статтею за весь час її існування не було притягнуто до відповідальності жодного чиновника. "За усі ці роки НАБУ за цією статтею не змогло притягнути до відповідальності жодну особу. Жодну", - підкреслив Генеральний прокурор.

Він також зазначив, що підтримує рішення Президента, який після отримання та ретельного вивчення офіційного висновку Конституційного суду збирається скерувати до парламенту новий законопроект, який "буде дієвим та ефективним для того, щоб незаконне збагачення дійсно каралося не на словах, а на ділі".

Нагадаємо, вчора, 26 лютого, Конституційний суд України визнав статтю 368-2 Кримінального кодексу, що передбачає покарання для чиновників за незаконне збагачення, такою, що не відповідає вимогам Конституції. За такий висновок проголосувало 18 суддів, водночас 4 судді були проти.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X