Лупін розповів про обвал гривні в разі повторного локдауна

18.11.2020 21:11

Нацбанк виключає повторення березневого сценарію ослаблення гривні на валютному ринку в разі введення урядом повторного локдауна. Про це повідомив директор департаменту відкритих ринків Нацбанку Олексій Лупін в ході форуму фінансових директорів, передає "Економічна правда" посилаючись на "Інтерфакс-Україна".

NBU
Фото: пресслужба Нацбанку України

"Ми не очікуємо повторення березневих подій на валютному ринку, тому що в березні це було щось нове, була паніка по всьому світу, і ніхто не розумів, що робити", - сказав Лупін, відповідаючи на питання про реакцію нацвалюти на повторний локдаун.

Чиновник Нацбанку пояснив, що на ослаблення гривні в березні, зокрема, вплинула паніка у нерезидентів, які намагалися швидко вивести і оперативно закрити свої інвестиції в країні.

Він також уточнив, що аналогічної тактики нерезиденти дотримувалися не тільки в Україні, а й у всіх країнах, що розвиваються.

Нагадуємо, заступник голови НБУ Юрій Гелетій заявив, що виконання усіх зобов'язань перед МВФ і продовження програми співпраці буде дуже позитивним сигналом та кращим "заспокійливим" для валютного ринку.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Уряд схвалив зміну голови Хмельницької ОДА.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини