Лукашенко збирається встановити російські ракети на кордоні з Україною – ЗМІ

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко збирається встановити на кордоні з Україною російські зенітно-ракетні комплекси великої і середньої дальності С-400.

Putin i Lukashenko
Президент РФ Путін і президент Білорусі Лукашенко Фото: Reuters

Лукашенко вважає, що з боку України Білорусь "починають підігрівати", тому потрібно готуватися і захистити 1200 км кордону. Для цього з Росії в Білорусь перекинуть ракетні комплекси С-400, які встановлять поблизу південного кордону. Про це він заявив на спільних російсько-білоруських навчаннях Захід-21 за підсумками переговорів з президентом країни-агресора Володимиром Путіним, пише "Ліга" з посиланням на пропагандистське агентство Белта.

"Ми ведемо переговори і плануємо поставки С-400. Ми з білоруськими генералами і росіянами обговорювали цю тему. Нас починають з півдня підігрівати. А що ще буде ... Ми повинні готуватися - 1200 км кордон з Україною. Тому нам доведеться закривати і цей периметр. І ми вели якраз мова, що С-400 нам буде до місця", - сказав він.

"Ви бачите, як вони себе поводять. Ми не спрямовуємо свої ракети на суміжні держави, ми готуємося захищати свою землю", - додав Лукашенко.

Нагадаємо:

  • 9 вересня 2021 року самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що очікує прийняття 28 "союзних програм" з РФ в жовтні й назвав це проривом.
  • 12 вересня 2021 року у ЗМІ з'явилась інформація, що Путін надасть Білорусі озброєння на 1 млрд доларів. Зокрема Росія нібито може поставити в Білорусь до 2025 року озброєння більш на ніж 1 млрд доларів. Самопроголошений президент Республіки Олександр Лукашенко на військових навчаннях "Захід-2021" заявив, що Путін розповідав йому про комплекси С-500.

 

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини