Лукашенко заявив, що Україна планує знищити Білорусь

16.09.2020 19:16

Президент Республіки Білорусь Лукашенко переконаний, що низка західних країн, таких як США, Польща, Литва, Чехія і, "на жаль, наша Україна" спробували реалізувати сценарій знищення Білорусі.

Lukashenko
Фото: gazeta.ru

"Україна, попри нашу незмінну підтримку (наприклад, в питаннях територіальної цінності та інших), попри дух наших відносин, стала форпостом політичних провокацій", - заявив Лукашенко на зустрічі з політичним активом республіки, передає "BBC" посилаючись на видання "БЕЛТА".

За словами Лукашенка, Білорусь не дозволила реалізуватися цьому "сценарію знищення Білорусі".

Білоруський лідер переконаний, що організатори протестів хочуть втягнути країну в затяжну політичну та економічну кризу, а потім обіцяють "жертвам режиму" відшкодувати втрати.

"Досвід спілкування з українськими майданниками однозначно підказує: ніхто з них нічого ніколи не отримував і не отримає", - переконує Лукашенко.

Президент твердить, що знає, хто керує і хто в цьому зацікавлений, "тому не розслабляємося і будьмо готові до будь-якого виклику".

У середу українська сторона фактично звинуватила Білорусь у стимулюванні приїзду хасидів до кордону та пояснила дії сусідів образою людей "у де-факто білоруській владі", натякнувши на непевний статус керівника Білорусі.

Нагадаємо, вже другий день тисячі хасидів намагаються потрапити до України для святкування єврейського Нового року з Білорусі.

15 вересня Україна закликала Білорусь не пропускати до України іноземців, в'їзд для яких раніше заборонили.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X