Лукашенко: “Захід придумав фейк про напад Росії на Україну”

Самопроголошений Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що інформація про напад Росії на Україну — фейк, який придумав Захід. Якби Росія готувала подібне, то він би знав. 

Олександр Лукашенко заявив, що напад Росії на Україну — це фейк, вигаданий західними ЗМІ Фото: «Комсомольская правда» / Global Look Press

"Вкотре наші "партнери", як їх у Росії називають, наші суперники, як я сказав, вороги намагаються "відбудувати" Росію. Тому й придумали тезу про напад Росії на Україну.  Якщо збирається —  покладіть факти на стіл і підтвердіть цю тезу", — передає "Белта".

Лукашенко запевнив, що якби дійсно готувався напад Росії, то він особисто та білоруські військові знали б про це.

Також Лукашенко сказав про те, що у разі відкритого конфлікту Білорусь осторонь не залишиться. І вже знає, на чию сторону стане.

"Якщо вони знову розв'яжуть "войнушку" на Донбасі або десь на кордоні з Росією, Білорусь осторонь не залишиться. І ясно, на чиєму боці буде Білорусь. Вони це розуміють, тож почали посилювати свій північний, білорусько-український кордон", — говорить Лукашенко.

Нагадаємо:

  • Керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов повідомив, що Росія готує напад на схід та південь України на початку 2022 року.
  • США та низка країн Європи повідомили, що зафіксували незвичайні переміщення техніки на західному фланзі Росії. Також у соцмережах можна було побачити відео з рухом російських ешелонів техніки із півдня на захід країни.
  • Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Росія своїми військами біля українських кордонів загострює ситуацію в регіоні, щоб мати перевагу за столом переговорів.
  • Експерт Національного інституту стратегічних досліджень вважає, що війна з Росією — цілком імовірний варіант розвитку подій. Єдиний вихід для України у такій ситуації — заручитися підтримкою союзників. Інакше доведеться "готуватися до найгіршого".
  • Днями секретар Ради безпеки Російської Федерації Микола Патрушев в інтерв’ю російському ЗМІ заявив, що в Україні “може щось статися” і “українці будуть мільйонами тікати”.
  • Під час свого пресмарафону Володимир Зеленський заявив, що загроза війни з Росією спостерігається щодня. Також триває залякування українців.

Також речник російського Президента Дмитро Пєсков звинуватив Володимира Зеленського та західні ЗМІ у нагнітанні ситуації та істерії. Він заявив, що Росія — абсолютно миролюбна країна, яка зацікавлена у добрих стосунках зі своїми сусідами.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини

-->