Лукашенко планує звільнити 30 дипломатів, які підтримали протести, — опозиція

22.09.2020 11:10

Член Координаційної ради опозиції та колишній посол Білорусі у Франції Павел Латушко заявив, що президент Олександр Лукашенко збирається найближчими днями звільнити 30 дипломатів, які підтримали протести в країні.

Lukashenko
Фото: Микола Петров/БелТА/ТАСС

Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на TUT.BY.

"Це додаткові звільнення, на додачу до звільнень послів Білорусі в Іспанії, Латвії, Словаччині. Звільняють співробітників центрального апарату МЗС та закордонних представництв Білорусі при ЄС, Латвії, Польщі, Індії, ОАЕ та в інших країнах", - повідомив Павел Латушко. 

За його словами, причиною звільнення стали їхні публікації у соцмережах, де йдеться про незгоду з фальсифікацією виборів та насильством щодо мирних протестувальників. 

В МЗС Білорусі відмовилися від коментарів.

Павел Латушко був послом Білорусі у Франції в 2012-2019 роках, згодом очолював Купалівський театр та був звільнений після того, коли засудив насильство силовиків. 

Коли Латушко став членом Координаційної ради, Александр Лукашенко, що виконує обов’язки президента Білорусі, заявив, що він "перейшов червону лінію" і "відповідатиме за законом". Латушко після цього виїхав з країни.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X