Лукашенко: Ми готові літаками доставити біженців на Батьківщину, але вони не хочуть

Олександр Лукашенко заявив, що готовий літаками доставити біженців на їх Батьківщину, але вони цього не хочуть. Він також розглянув можливість скористатися пропозицією влади Мюнхена та направити біженців туди. 

Lukashenko
Лукашенко готовий літаками доставити мігрантів на Батьківщину, але вони не хочуть цього Фото: yamirecipes.com

"Ми готові, як це зазвичай робили, посадити всіх у літаки, у тому числі і "Белавіа", які відвезуть їх назад додому. Але це люди, треба сказати, дуже вперті: ніхто не хоче повертатися", — повідомляє "Белта".

За словами Лукашенка, він робить все можливе, щоб біженці не накопичувалися на кордоні із Польщею. Та біженці не хочуть повертатися на Батьківщину — там у них немає житла, їм не буде чим готувати своїх дітей, а деякі просто бояться за своє життя.

Президент Білорусі наголосив, що у цьому напрямку ведеться дуже активна робота, але люди не погоджуються на вмовляння.

Також Лукашенко згадав про нещодавну пропозицію влади Мюнхена прийняти у себе мігрантів, що перебувають на кордоні.

"Дві-три тисячі мігрантів — не проблема для Євросоюзу", — наголосив Президент. І додав, що якщо Польща не дасть гуманітаного коридору для цього, то він направить людей до Мюнхена прямими літаками "Белавіа".

Як повідомляв "СтопКор" раніше, 8 листопада було зафіксовано переміщення колони мігрантів із боку Білорусі до кордону з Польщею. Польська сторона направила на кордон понад 10 тисяч військових.

Нагадаємо, в ніч на суботу білоруські військові службовою машиною намагалися зруйнувати тимчасове загородження на кордоні із Польщею. Мігранти також застосували щодо польських служб сльозогінний газ, який отримали від білоруських силовиків.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини