Лукашенко готовий розмістити російські війська на території Білорусі

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що ніколи на рівні президентів питання про розміщення російських баз в Білорусі не обговорювалося, але якщо буде необхідність, то це зроблять негайно.

Lukashenko
Фото: Facebook

"Вони нас критикують: ось Лукашенко хоче розмістити російські бази на території Білорусі. Слухайте, ми ж не паримося з приводу того, що вони створили купу цих баз в Європі. Їх же море там, чому претензії до нас? Ніколи на рівні президентів питання про розміщення російських баз в Білорусі не обговорювалося. Перш за все, тому що в цьому немає ніякої необхідності при сучасних озброєннях... Якщо потрібно буде для безпеки союзної держави, яку ми будуємо, для безпеки Білорусі і Росії розмістити тут всі збройні сили з усіма видами озброєнь - вони будуть тут розміщені негайно. Зараз в цьому немає ніякої необхідності, у нас досить міцні, згуртовані, компактні Збройні сили. Крім "територіальних", ми можемо в потрібний момент в короткий проміжок часу 500 тисяч чоловік поставити під рушницю, а це вже сила. Якщо буде мало, сюди будуть введені всі збройні сили Російської Федерації. Такого ніколи не буде. Але якщо потрібно, ми роздумувати не будемо", - заявив Лукашенко, передає "Українська правда" з посиланням на білоруське державне видання "БЕЛТА".

Лукашенко додав, що зараз в цьому немає необхідності, адже в 2020 році він не ввів збройних сил "ні з Росії, ні з України": "У гострий період в серпні минулого року, коли хтось коливався, хтось зрадив, хтось під плінтус заліз, у когось в мізках закипіло, я не ввів ніякі збройні сили, ні з Росії, ні з України, ні з інших країн. Ми з цим лихом впоралися самі".

Нагадаємо, 2 липня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив прикордонникам "повністю перекрити" кордон з Україною через нібито контрабанду зброї.

Того ж дня Міністерство закордонних справ України та Державна прикордонна служба не підтверджували закриття кордону із Білоруссю.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Росії хочуть заарештувати ексрадника Азарова за шахрайство.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини