Луганська область: за минулу добу рятувальники 18 разів виїжджали на гасіння сухої трави, очерету та сміття, загальною площею 19,88 га

14.03.2020 11:05

За минулу добу, 13 березня, рятувальники Луганщини здійснили 10 виїздів на ліквідацію пожеж у екосистемах загальною площею 16,17 га та 8 разів виїжджали на ліквідацію загоряння сухої трави та гілля на відкритій території у житловому секторі на площі 3,71 га, де існувала загроза житловим будинкам та господарчим спорудам. Від пожеж постраждали Станично - Луганський, Старобільський, Троїцький та Марківський райони.

Шановні громадяни!

ГУ ДСНС України у Луганській області закликає дотримуватись правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів, на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок.

Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття у лісі, не створюйте смітників на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх.  Нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах суворо забороняється чинним законодавством . Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером "101".

 07.JPG08.jpg

ГУ ДСНС України у Луганській області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X