Луганська область: великі пожежі в екосистемах

30.03.2020 09:59

За минулу добу рятувальники Луганщини 30 разів виїжджали на гасіння сухої трави, очерету та сміття, загальною площею 50,1 га
ГУ ДСНС України у Луганській області закликає дотримуватись правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів, на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок.
За минулу добу, 29 березня, рятувальники Луганщини здійснили 30 виїздів на ліквідацію пожеж у екосистемах загальною площею 50,1 га, 16 разів виїжджали на ліквідацію загоряння сухої трави та гілля на відкритій території у житловому секторі на площі 4,49 га, де існувала загроза житловим будинкам і господарчим спорудам. Найбільш від пожеж постраждали Сватівський, Станично-Луганський та Кремінський райони.

Шановні громадяни!
Головне управління ДСНС України у Луганській області закликає дотримуватись правил пожежної безпеки поблизу лісових масивів, на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок.
Не випалюйте суху траву, не розводьте багаття у лісі, не створюйте смітників на прилеглих територіях, тим більше, не підпалюйте їх. Нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах суворо забороняється чинним законодавством . Якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером "101".

04.jpg05.jpg

ГУ ДСНС України у Луганській області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини