Луцький терорист вирішив припинити голодування

14.08.2020 19:41

Підозрюваний у захоплені заручників у Луцьку Максим Кривош припинив голодування в Луцькому СІЗО.

Kryvosh
Фото: censor.net.ua

Про це в коментарі ІА "Конкурент" повідомив прокурор Волинської області Тарас Безрукий.

"Щойно надійшло повідомлення про те, що підозрюваний у кримінальному провадженні про захоплення заручників сьогодні прийняв харчування, а відтак – припинив голодування", – повідомив головний волинський прокурор.

Також він зауважив, що ув'язнений почувається добре, за ним щодня наглядали медичні працівники. Причиною оголошеного голодування начебто стало те, що підозрюваному надягали кайданки, виводячи з камери.

"Наголошую, що працівники СІЗО діяли винятково в межах своїх повноважень. Адже, згідно з правилами, підозрюваних у тяжких злочинах, схильних до втечі та захоплення заручників, потрібно супроводжувати територією установи в наручниках", – зазначив Тарас Безрукий.

До слова, голодування Кривош розпочав 31 липня.

Нагадаємо, 21 липня поліція Волині отримала повідомлення від терориста, який заявив, що взяв у заручники людей на Театральному майдані міста.

Спочатку терорист звільнив трьох заручників. Після діалогу з правоохоронцями чоловік вийшов з автобуса і здався.

Максиму Кривошу, якого обвинувачують, зокрема, у захопленні заручників та скоєнні терористичного акту, обрали міру запобіжного заходу. Луцький міжрайонний суд 23 липня виніс ухвалу про арешт чоловіка до винесення вироку.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X