«Льодовиковий період» на Львівщині: через арешт майна двох ТЕЦ десятки тисяч жителів залишились без опалення

30.07.2019 12:00

Майже 70 тисяч людей ледь не замерзли на смерть цієї зими на Західній Україні: без опалення залишились жителі Новояворівська та Нового Роздолу. Лише завдяки відсутності сильних морозів опалювальний період обійшовся без жертв.

«Не було тепла, діти мерзли. Обігрівати не можна було, тому що не спрацьовує електромережа, мерзли зимою фактично, наприклад, я свою внучку відіслала до Львова», – розповіли журналістці Наталії Дігтяр місцеві мешканці.

Багато років поспіль компанії «Енергія-Новояворівськ» та «Енергія-Новий розділ» якісно надавали споживачам тепло й електроенергію. Але торік суд тимчасово арештував майно відразу двох компаній, оскільки їхні власники фігурують у кримінальній справі. Через це колишній директор не зміг підписати договір на постачання газу. І після цього почався справжній льодовиковий період.

Події довкола ТЕЦ спричинили справжній енергетичний колапс

«Кажуть, і цього року опалення не буде, що ми будемо далі робити – ніхто не знає», – зауважує багатодітна мати Наталія.

Звичайна недбалість призвела до масштабної аварії на теплотрасі у місті Новий Розділ. Внаслідок сильного гідроудару у десятках домівок розірвало труби. Трапилося це у розпал опалювального сезону.

Нагадаємо, усе це – наслідки історії, яка почалася ще у 2018-му. Тоді детективи НАБУ оголосили підозру про нецільове використання газу двома ТЕЦ, кінцевими власниками яких є брати Дубневичі.

Читайте також: Операція «тариф» – подробиці схеми незаконного збагачення на енергоринку

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини