Лобове зіткнення у Дніпрі: водій автобуса у критичному стані (фото,відео)

28 липня на вулиці Київській ВАЗ вилетів на зустрічну смугу руху, де «в лоб» зіткнувся з рейсовим автобусом. У салоні автомобіля було двоє людей: пасажир, зі слів свідків, вистрибнув з машини за секунду до зіткнення, водій - прийняв удар на себе. Медики близько півгодини «відкачували» його на місці події, а коли пульс з'явився - в терміновому порядку госпіталізували в лікарню.

Dtp_dnepr
Фото: Інформатор

Аварія сталася в районі 17:30. Як розповідали свідки на місці події, ВАЗ «повело» з крайньої правої смуги на зустрічну смугу руху. У цей момент у другому ряду у напрямку до міста їхав рейсовий автобус «Дніпро-Київ». Не зменшуючи швидкість, автомобіль летів «в лоб» автобусу. Пасажир встиг вистрибнути з машини за секунду до удару, водій - залишився в салоні.

Стан чоловіка критичний. Медики близько півгодини відкачували його, а коли пульс з'явився, то відразу ж посадили в швидку і в супроводі поліції поїхали в лікарню. Пасажир не постраждав. Всі, хто знаходився в автобусі, включаючи водія, також від медичної допомоги відмовилися.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини