“ЛНР” знайшла спосіб постачати вугілля Туреччині – ІС

09.02.2018 18:17

Дмитро Тимчук дізнався про те, що ватажки «ЛНР» планують продавати своє вугілля за кордон. А саме Туреччині. Так, він розповів, як саме цей план буде реалізовано.

Про це координатор Інформаційного спротиву повідомив на своїй сторінці у соцмережі. Новину передає "Преса України".

Український журналіст Дмитро Тимчук заявив, що "ЛНР" спромоглась укласти декілька угод щодо постачання вугілля в Туреччину.

"Комерційними фірмами Абхазії та Туреччини укладені угоди щодо постачання вугілля, видобутого на території ЛНР, до Туреччини через порт Очамчира (Абхазія)", – уточнив Тимчук.

За його словами, така інформація надійшла від  джерел з Абхазії. Він також уточнив, що представники Абхазії перебували в окупованому Луганську 29 січня поточного року. Варто зазначити, раніше стало відомо, що між ватажками "ЛНР" виникли вугільні війни. Керівник "республіки" Леонід Пасічник почав конфліктувати з "міністром внутрішніх справ ЛНР" Ігорем Корнетом.

За попередніми даними, Пасічник зацікавлений у взятті під свій контроль процесу постачання вугілля, чим, як відомо, займається "міністр".

Крім того, Дмитро Тимчук зауважив, що і "ЛНР" і "ДНР" напрошуються на енергетичну кризу. Раніше він заявляв, що сторони не можуть домовитись щодо постачання вугілля на Зуївську ТЕС.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини