Ліжковий фонд: Шмигаль закликав регіони надавати свої пропозиції

21.10.2020 13:18

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль закликав регіони надавати свої пропозиції щодо розширення ліжкового фонду та розгортанні тимчасових госпіталів для хворих на коронавірус COVID-19.

скріншот
Фото: Скріншот трансляції засідання уряду

Про це пише РБК-Україна з посиланням на урядовий портал.

Шмигаль зазначив, що за розрахунками РНБО, у найближчі тижні можливе суттєве зростання захворюваності на COVID-19 у Львівській області. Прем’єр закликав голів обласних державних адміністрацій переходити від спостережного контролю до активних дій.

"Треба вже ухвалювати рішення про перепрофілювання лікарень. Надавайте пропозиції про розгортання мобільних госпіталів та прорахунки, наскільки можливо розширити ліжковий фонд. Усім вже прийшла субвенція, і до кінця місяця 80% ліжкомісць мають бути забезпечені подачею кисню", - сказав глава уряду.

Крім того, він доручив головам Одеської, Харківської, Донецької, Львівської ОДА та Київської міськадміністрацій проводити на регулярній основі засідання комісій ТЕБ та НС спільно з органами місцевого самоврядування.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу заявив, що в лікарнях країни зараз лежать 22 977 людини з підтвердженим діагнозом коронавірус або з його симптомами.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X