Литва запровадила санкції проти російських військових через агресію у Чорному морі

07.12.2018 16:37

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс розповів про те, що Литва запровадила національні санкції до 20-ти осіб, які були відповідальні за захоплення українських моряків у Керченській протоці. Про це інформує “Уніан”.

Під час дискусії "Український шлях до НАТО: досягнення та майбутні перспективи", Лінкявічюс звернув увагу на те, що з боку міжнародної спільноти окрім заяв із засудженнням російського нападу немає дій, які би призвели до наслідків для Росії. На переконання Лінкявічюса, лише засудження є недостатнім заходом у відповідь на російську агресію, і настав час вжити більш відчутних кроків.

"З учорашнього дня ми запровадили національні санкції проти 20 осіб особового складу, які персонально брали участь у цих воєнних діях проти українських Військово-морських сил, а також їхніх керівників і командирів", – заявив Лінквічюс.

Санкції, зокрема передбачають заборону відвідувати Литву, сказав Лінкявічюс і натякнув, що серед осіб, які потрапили під санкції, не лише росіяни.

При цьому він визнав, що цей крок, напевно, не є таким ефективним, якби ці санкції були введені на загальноєвропейському рівні Європейським Союзом, але це "чітка позиція". "Це також безпосередньо є закликом до інших, й інші теж думають, я знаю про це", – наголосив глава МЗС Литви. За словами Лінкявічюса, це саме той шлях, яким треба рухатися далі.

Читайте також: “День колорадки”, – в Мережі з’явилися фото “свята георгіївської стрічки” в Донецьку".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини