Лісовий Катані: «Деревину вирубують під видом розчищення неіснуючої дороги»

30.08.2018 12:05

Тема корупції у лісовій галузі України настільки популярна, що її досліджують навіть закордонні ЗМІ. Наприклад, під виглядом суцільних санітарних рубок зникають гектари лісів. Але команда «СтопКору» виявила ще одну схему. Тепер українські ліси зникатимуть під егідою будівництва доріг.

Василь Дмитришин – районний мисливствознавець ДП «Дрогобицьке лісове господарство». Його називають лісовим Катані. За виняткову принциповість у питаннях збереження лісу на життя Василя вже влаштовували кілька замахів.

Пан Василь розповідає: «Згідно останнього лісовпорядкування дана дорога вважається квартальною. Яка повинна мати справа один квартал, а зліва другий квартал, а в матеріалах лісового впорядкування написано, що квартальна має 2 метри, значить з двох сторін в сукупності є 4 метри. А в нас виходить, от зараз коли приїдем, ми оглянемо таку квартальну лінію, яку розрізали на 21 метр».

Іншими словами, гектари лісу вирубуються під виглядом очищення фейкової дороги. І це вже підтвердила екологічна інспекція: «Держпідприємство «Дрогобицьке лісове господарство» видало лісорубні квитки на проведення рубок «розчистка лісової дороги» Доброгостівського лісництва на площі 4,9 гектарів. Лісова дорога в місці проведення рубки в матеріалах лісовпорядкування НЕ значиться». Навіть у мапі Гугла на цій ділянці немає дороги. А, отже, вид рубки «Розчистка лісової дороги» призначений вздовж дороги, якої просто не існує.

Деталі – в ексклюзивному розслідуванні «СтопКору»:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини