Лисиця Аліса та Кіт Базиліо під Нацбанком: на Інститутській – Поле чудес

Лисиця Аліса – Катерина Рожкова, Кіт Базиліо – Яків Смолій. А разом вони перетворили Нацбанк на Поле чудес. Такий меседж учасників акції проти корупції у НБУ. Люди підозрюють голову Нацбанку Смолія та його першу заступницю Рожкову у реалізації корупційних схем у головній фінустанові країни. Катерину Рожкову учасники заходу називають посіпакою колишньої керівниці НБУ Гонтаревої, яка наразі проживає у Лондоні. 

Мітингарі підозрюють Смолія та Рожкову у реалізації корупційних схем в НБУ. Фото: "СтопКор"

Нагадаємо, що наприкінці жовтня цього року головного спеціаліста Нацбанку Євгена Піскотіна затримали на хабарі в 50 тисяч доларів. За даними журналістів, гроші він мав передати Катерині Рожковій – першій заступниці Голови Нацбанку. Нібито в обмін на винагороду вона мала виступити гарантом у шахрайській змові. Про це "СтопКору" стало відомо із власних джерел.

Одіозну Катерину Рожкову називають посіпакою Гонтаревої. Фото: "СтопКор"

Зазначимо, що лише за останні кілька місяців працівників НБУ регулярно ловили на гарячому.

Активісти вимагають притягнути Смолія до відповідальності за покривання корупційних схем. Фото: "СтопКор"

Після серії затримань під НБУ почалася безстрокова акція протесту. Учасники вимагають звіту від голови Нацбанку Смолія. До слова, він уже фігурує у справі про недостовірне декларування. Також організатори звертаються до парламенту щодо створення спеціальної комісії, яка б розслідувала та оцінила діяльність керівництва НБУ.

Яків Смолій уникає контакту з активістами та медійниками. Фото: "СтопКор"

Акція триває уже тиждень.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини