Лише реальні історії! У Києві регіональні активісти “СтопКору” розкажуть, як боролися з корупцією у 2018-му

15 грудня у Києві пройде конференція, на якій регіональні активісти та правозахисники "Стоп Корупції" будуть презентувати результати річних проектів, які були направлені на підвищення правових знань та професіоналізацію громадянської журналістики на місцях.

Проекти реалізовувались за підтримки посольства США в Україні, а також Антикорупційної ініціативи Європейського союзу за сприяння Міністерства закордонних справ Королівства Данії, які залучили до партнерства міждисциплінарні навчальні інституції Національного університету "Києво-Могилянська академія" (Інститут громадянської освіти та Антикорупційний дослідницький і освітній центр). Викладачі цих установ упродовж року проводили лекції й складали програми навчання для правозахисників.

За результатами роботи активісти з 20-ти регіонів України представлять свої історії успіху, в яких розкажуть про ефективність боротьби з корупцією у своїх містах. У заході візьмуть участь представники таких міст: Олевськ, Марганець, Рівне, Генічеськ, Святогірськ, Монастирище, Львів, Полтава, Ізюм, Костянтинівка Новоград-Волинський, Суми, Врадіївка, Запоріжжя, Баришівка, Дніпро, Одеса, Ірпінь та інші.

Підсумовуючи 2018-й рік, учасники обговорять ризики, які регіональні активісти вбачають на місцях під час проведення виборів. Обговорення на цю тему зініціював координатор ГО "Стоп Корупції" Роман Бочкала, який теж братиме участь у заході. Мета ініціативи – повернути людям віру в чесність виборів та забезпечити їхню відкритість і прозорість за допомогою об’єднання з громадськими організаціями, волонтерами, громадянами з активною позицією та представниками ЗМІ.

Урочиста презентація та вручення сертифікатів пройдуть у відкритому для представників ЗМІ форматі – о 17:30 за адресою: м. Київ, вул. Квітки Цісик, 60, (Пуща-Водиця). Подробиці про нову ініціативу учасники та гості заходу зможуть почути о 18:00.

За деталями звертайтесь за номером: 095 137 44 22

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини