Лікарчук намагається поновитись на роботі через Окружний адмінсуд столиці

13.11.2019 12:00

Костянтин Лікарчук навідріз відмовився коментувати своє позбавлення права на адвокатську діяльність. Як стало відомо журналістам, зараз одіозний юрист оскаржує рішення в Окружному адміністративному суді міста Києва, який вже ухвалював рішення на користь Лікарчука. Тож на який бік схиляться ваги Феміди цього разу? Дивіться у сюжеті Христини Кришихи.

Як зазначила прессекретар Окружного адміністративного суду столиці пані Наталія, наразі вона нібито ще не вивчила позов Лікарчука і деталі справи їх невідомі.

Цікавим є той факт, що як минулого разу, так і зараз Костянтин Лікарчук не опротестовує факти, через які у нього забрали можливість працювати адвокатом, а суто формально чіпляється до помилок в документах.

Раніше Лікарчука вже позбавляли права на адвокатську діяльність

«Однак навіть у самому рішенні зазначено, що воно скасоване виключно з процедурних питань. Нібито орган адвокатського самоврядування під час вивчення справи вчинив якісь процедурні дії неправомірно. За фактом ніхто не оскаржував і сам адвокат не ставив так питання», – згадує адвокат Світлана Савицька попередній інцидент з позбавленням Лікарчука права на роботу.

Та чи справді формалізм у нашій судовій системі важливіший, ніж сама суть порушень? І яким буде кінцеве рішення у справі скандального адвоката без права на роботу – «СтопКор» обов’язково розповість у наступних випусках.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X