“Лихварі з Нацбанку знищують нас, як рабів”, – Богдан Цімейко про цінові спекуляції НБУ

18.11.2019 17:28

18 листопада в рамках акції "Зупинимо корупцію в НБУ" під стіни Нацбанку вийшло понад тисячу людей. Одна з причин – спекуляція держустанови національною валютою. Богдан Цімейко – керівник ГО "Захист українського народу" та виконувач обов'язків голови ГО "Асоціація захисту прав вкладників" стверджує, що посадовці порушують статтю 91 Конституції України, де зазначається, що основне завдання Нацбанку – забезпечення цінової стабільності. Тому прості громадяни змушені виживати.

 

Богдан Цімейко, ГО "Захист українського народу"
Фото: СтопКор

 

"Я закликаю всю країну, весь православний люд стати на банківський бунт, щоденний, щосекундний – за укріплення нашої національної валюти. Ми не можемо вижити на мінімальну пенсію та зарплату. Студенти та пенсіонери не можуть вижити. І що нам – одне одного вбивати? Вони спеціально нас спонукають діяти у неконституційний спосіб. А самі, скотиняки, грабують нас, не дотримуються законів. У статті 91 Конституції чітко прописано, що основне завдання НБ – забезпечення цінової стабільності. Та банда Смолія не дотримується цього. Де наш президент, де наша Генпрокуратура?" – зазначає активіст.

Нагадаємо, що сьогодні шостий день поспіль активісти вимагають розібратися у фінансових маніпуляціях НБУ та притягнути до відповідальності керівників Нацбанку в особі Якова Смолія та його заступниці Катерини Рожкової за корупційні схеми. До ініціативи приєднався ряд громадських організацій, серед яких ГО "Захист українського народу", ГО "Захист інвесторів", ГО "Народ проти корупції", ГО "Всеукраїнський рух Фінансовий майдан", ГО "Спільна варта", ГО "Асоціація боротьби з агрорейдерством", ГО "Захист звичайних людей", ГО "Міжнародний антикримінальний альянс", ГС "Асоціація захисту позичальників", ГС "Асоціація захисту вкладників" та ГО "Наш час" (м. Харків).

"Ми стоїмо тут за вас, ваших друзів, ваших знайомих, які працюють та не можуть прийти на цей мітинг. Які довірили цій злочинній банківській системі свої гроші, розмістили їх під лихварські відсотки у банках і зараз збанкрутіли, а ця банда нас грабує, грабує і грабує.. І на табличках рекламних щодня малюють ці валютні спекулятивні розцінки, продаючи нашу гривню так, як продавали колись наших невільників на турецький ринок чи інші ринки, як рабів, як сволоту, як худобу... І сьогодні у них заплановано знищити нас, як поголів'я скотів, рабів, моїх побратимів, дівчат, студентів. Вони хочуть знищити вас у будь-який спосіб. Аби ваші дідусь і бабуся не могли вам дати копійки, бо купівельна спроможність гривні настільки знецінена, що ви, бідні, тут стоїте босі. Люди не можуть одягнутися, взутися та купити вкрай необхідні ліки. Водночас там банда лихварів Смолія злочинно грабує вас", – додав він.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини