Лідера антивакцинаторів Стахіва залишили під вартою на два місяці

Лідера антиукраїнського угруповання, що діяло під гаслами антивакцинаторів, Остапа Стахіва залишили під вартою на два місяці. Суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги. 

Суд залишив під вартою антивакцинатора Остапа Стахіва
Суд ухвалив рішення залишити під вартою лідера антивакцинаторів Остапа Стахіва, якого СБУ підозрює у замаху на повалення конституційного ладу Фото: Фейсбук

Суд прийняв рішення не задовольняти апеляційну скаргу адвокатів "активіста" Стахіва та залишити підозрюваного під вартою на два місяці. Про це стало відомо після завершення засідання, що тривало до третьої години ночі 25 листопада.

Як відомо, адвокати Стахіва вимагали у суду скасування запобіжного заходу для антивакцинатора та випустити його з-під варти без внесення застави розміром 998 тисяч 800 гривень.

Нагадаємо, що минулого тижня СБУ заблокувала діяльність антиукраїнського угруповання, що закликало людей до насильницької зміни конституційного ладу в Україні. Зловмисники діяли під гаслами антивакцинаторів. Їхній лідер — Остап Стахів. Чоловіку обрали запобіжний захід — 60 днів тримання під вартою чи внесення застави.

24 листопада у центрі Києва під Верховною Радою проходив мітинг антивакцинаторів. Мітингувальники звинувачують журналістів у брехні, вимагають звільнення "активіста" Стахіва, якого СБУ підозрює в замаху на повалення конституційного ладу.

Цікавим виявилося те, що на плакатах, із якими вийшли на вулицю учасники акції, було зображено QR-код. Якщо відсканувати його за допомогою смартфона, з'являється посилання на сайт кремлівської провладної партії "Єдина Росія". QR-код зчитується навіть на фотографіях.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини