Лейтенанти піщаних кар’єрів: у Нацполіції та МВС відмовляються коментувати скандальну поведінку «копів» у Бортничах

Кадри скандального відео, на якому працівники Дарницького управління так би мовити «спілкуються» з водієм вантажівки в ході арешту техніки на піщаному кар’єрі в Бортичах, вже облетіли всю вітчизняну інтернет-мережу. Та чому кричуща поведінка «копів» так і не отримала жодної оцінки керманичів поліції? Дізнавався Артем Поліковський.

За поясненнями знімальна група «СтопКору» звернулася до начальника слідчого управління Дарницького району, але той виявився небагатослівним та дій своїх підлеглих пояснити так і не зміг.

«Слідчі дії проводилися на підставі того, що є офіційна інформація з Державної служби геології та надр. Будь-яких інших питань ми не можемо вам розказувати, тому що йде досудове розслідування. Ви самі про це знаєте», – зазначив начальник сектору слідчого відділу Дарницького УНП Олександр П’ятниківський.

Так само не квапляться з коментарями й у Головному управлінні Національної поліції.

Правоохоронці прибули на авітвках без розпізнавальних знаків та без ухвали суду

«Ну давайте тоді дочекаємося рішення суду щодо слідчих дій, які слідчий проводив, і суд нам скаже, чи були законними ці дії. Якщо суд буде вбачати незаконність в діях слідчих, то він це в своїй ухвалі скаже», – стверджує начальник слідчого управління Олександр Пивовар.

А ось у Міністерстві внутрішніх справ взагалі розголошувати цю інформацію погоджуються тільки за згоди того самого слідчого.

«Без дозволу слідчого ми нічого надати не можемо, тим паче нічого не маємо, що вам повідомити. Ви знаєте, у зв’язку з новим КПК тільки з дозволу слідчого або прокурора стосовно кримінальних проваджень надається інформація. І тільки в тому обсязі, в якому тільки вони вважають за потрібне, можливо опублікувати», – повідомив черговий відділу комунікації МВС.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини