Лесю Софієнко вкотре упіймали на брехні суддям

12.02.2020 14:00

У Львівському окружному суді триває розгляд справи щодо 45-мільйонного податкового боргу Лесі Софієнко. Пані Леся намагалась «за формою» оскаржити претензії податківців в іншому суді. Та очевидна брехня служителям Феміди одіозній агрорейдерці не допомогла – її викрили. Докладніше про це – в репортажі Марії Гураль.

Відповідним документом Лесі Степанівні знову відмовили: бо такий самий позов той самий суд вже розглядав. Мовляв, що Вам, панянко, незрозуміло з першої спроби?

Суддя-спікер Львівського окружного адміністративного суду Ростислав Москаль наголошує: при поданні позовної заяви особа має в ній зазначити, чи є в провадженні іншого суду справа про той самий предмет і з тих самих підстав. Адже закон передбачає неможливість розгляду однієї й тієї ж справи кількома судами чи кілька разів поспіль.

Закон передбачає неможливість розгляду однієї й тієї ж справи кілька разів - суддя-спікер

«Якщо ці позови однакові, подаються одночасно і суду стає про це відомо, то це може бути розцінено як зловживання процесуальними правами. Якщо на момент подання другого, клонованого, я так розумію, позову, вже є рішення суду в такій самій справі, то тоді це є підставою для закриття провадження», – зазначив пан Ростислав.

До речі, Леся Степанівна не вперше бреше у суді, й не лише в Україні. «СтопКор» розповідав, як ще у 2016 році Окружний суд міста Лімасол, що на Кіпрі, спіймав українську рейдерку на неправдивих заявах під присягою.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини