Лесю, не плач! Рейдерка Софієнко впала в істерику через мирну акцію атовців під її будинком

24.09.2018 14:15

Билась в істериці, плакала, надзвонювала своєму чоловіку та викликала швидку. Так рейдерка Леся Софієнко відреагувала на мирну акцію учасників АТО під її будинком на Осокорках. Військові вимагають у Софієнко звільнити комунальну землю, яку окупувала родина. На захопленій ділянці хочуть звести реабілітаційний центр для учасників АТО. 

Акція тривала кілька днів, бійці підігнали під будинок подружжя Софієнко-Пєхова бойову машину, розгорнули польову кухню та повідомляють жителям Осокорків про самозахоплення землі.

Коли на вулиці Завальній звалили шини, до учасників акції вийшов чоловік Софієнко, екс-представник «Партії регіонів» Володимир Пєхов зі своїм охоронцем-помічником. Пропозицію повернути землю громаді та підтримати будівництво реабілітаційного центру посіпака Януковича проігнорував. Увесь час Пєхову надзвонювала Софієнко, плакала, кричала та вимагала розібратися з протестувальниками. Тональність розмови чули свідки подій.

 

Додамо, що докази захоплення земельної ділянки активісти «Стоп корупції» передали у правоохоронні органи.

Раніше представникам проекту вдалось відвоювати вихід до озера Зариваха для жителів Осокорків. Берегову лінію привласнила родина Софієнко. Після численних звернень, зокрема, до столичної влади, паркан демонтували, берег звільнили.

Також за втручання «СтопКору» подружжя змусили повернути цілий автопарк з машин підприємства.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X