Ледь не половина працівників столичного Держгеокадастру 7 годин «кошмарили» кафе при автомийці

01.06.2021 13:23

31 травня четверо представників Головного управління Держгеокадастру у Києві приїхали на перевірку кафе біля автомийки. Усього у відділі працюють 9 людей. Причому, за даними активістів ВГО «Стоп корупції», інспектори приїхали інспектувати заклад за анонімною заявою від «кишенькової» ГО з іншого міста.

reyder stop derzhgeokadastr3
Фото: СтопКор

Зокрема, йшлося про заяву від дніпровської ГО «Рейдер Стоп», яка нібито має ознаки фейковості. Примітно, що сам керівник столичного Держгеокадастру – виходець із Дніпропетровщини і раніше обіймав посаду начальника відділу у Криворізькому районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області.

Аби поспілкуватись із керівництвом столичного Держгеокадастру, знімальна група «СтопКору» 1 червня приїхала до держустанови. Проте спілкування не вийшло, оскільки працівники відомства зачинили двері на замок, заблокувавши вхід не лише журналістам, але й працівникам.

Фото: СтопКор

На питання, чи може охоронець відчинити двері, той сказав, що не може. Дещо пізніше підійшла секретарка з громадської приймальні, яка повідомила, що до медійників спустяться.

На місце події правозахисники ВГО «Стоп корупції» викликали поліцію.

Попри те, що державна установа в робочий час зачинила двері, поліція покинула місце події, заявивши, що «не буде ламати двері», та попросила залишити паперову заяву.

Фото: СтопКор

У результаті до журналістів вийшов перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Києві Олег Кужелєв, який порадив звертатись із письмовим інформаційним запитом.

«У нас наразі прийом громадян призупинений у зв’язку з пандемією. Повідомляю, що якщо у вас є запитання до керівництва, надсилайте інформаційний запит», – зазначив він.

kuzhelум Oleg derzhgeokadastr
Олег Кужелєв Фото: СтопКор

«Чому керівництво київського Держгеокадастру від нас сховалося – незрозуміло, адже ми прийшли навмисне заради того, щоб почути їхню позицію. Якби їм було нічого приховувати, можливо, вони б від нас і не тікали», – наголосив представник громадської організації Антон Клітний.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини