Латвійська авіакомпанія почне приймати платежі в ETH і DOGE

08.04.2021 17:23

Авіаперевізник AirBaltic надасть користувачам можливість купувати авіаквитки в ETH і DOGE. Тепер авіакомпанія підтримує платежі в восьми криптовалютах. Про це повідомляє LoginCasino.

AirBaltic
Фото: bode.lv

З 2014 року авіакомпанія airBaltic стала продавати квитки за біткоїни, пише Airline Routes & Ground Services. Пізніше авіаперевізник почав приймати оплату в стейблкоінах USD Coin і Binance Dollar, Gemini Dollar Paxos. Після укладання угоди з BitPay авіакомпанія буде приймати платежі ще і в Bitcoin Cash, Ethereum і Dogecoin.

Відзначимо, ціни на сайті авіаперевізника вказані в євро. Тобто AirBaltic не приймає платежі безпосередньо в криптовалюті. Коли ж клієнти оплачують рейс в криптовалюта, вона автоматично конвертується в євро за поточним обмінним курсом оператора платіжної системи BitPay.

За словами гендиректора airBaltic Мартіна Гаусса, за минулі роки можливістю купити квиток за криптовалюту скористалося не дуже багато пасажирів - близько 1000. Але, незважаючи на це, авіаперевізник пропонує клієнтам кращу якість, аж до унікального способу оплати. Адже не часто сьогодні в сфері авіаперевезень зустрінеш можливість розплатитися криптовалюта.

Додамо, в світі не так багато авіакомпаній, які приймають платежі в криптовалюті. Серед них, наприклад, тайванська авіакомпанія FAT, яка додала підтримку біткоіну в 2018 році, а в 2019 році авіаперевізник Norwegian Air також анонсував прийом платежів в криптовалюті.

Для довідки:

  • Dogecoin (DOGE) - це криптовалюта або цифрова валюта, розроблена на базі Litecoin. Віртуальні гроші Dogecoin створені на основі мему з "Doge". Dogecoin, запущений на валютному ринку 8 грудня 12 року, має швидший початковий курс створення монет, ніж інші цифрові валюти. На кінець 2013 року на ринку було розповсюджено майже 2014 мільярдів Dogecoin. Після цього 100 мільярдів центів будуть вироблятися щорічно. Станом на 5 лютого 12 року видобуто понад 2 мільярдів монет.
  • Попри Dogecoin комерційних застосунків досить багато, валюта в основному використовується для давання порад в Інтернеті після того, як хтось публікує корисну або цікаву інформацію про інтернет-спільноти. Символ Dogecoin - ETH на ісландській мові, що означає капітал Ð, а не Đ у в'єтнамській, як багато хто думає.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Ілон Маск задумався про покупку сіба-іну, який є символом Dogecoin.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини