«Ланцюг смерті» від АРМА: хто винен у техногенній катастрофі на Львівщині?

31.07.2019 16:00

«Льодовиковий період» у квартирах жителів Новояворівська та Нового Роздолу на Львівщині став печальним наслідком історії, що бере початок влітку 2018-го, коли детективи НАБУ оголосили підозру про нецільове використання газу двома ТЕЦ братів Дубневичів. Стосовно цих обставин «СтопКор» звернувся із запитом до Національного антикорупційного бюро. Детальніше – у сюжеті Наталії Дігтяр.

Наша редакція на запит отримала наступну відповідь від НАБУ (цитуємо):

«Враховуючи, що за матеріалами кримінального провадження було встановлено, що ТЕЦ, які належать вказаним вище юридичним особам, використовувались як знаряддя для заволодіння та легалізації чужого майна (пільгового природного газу НАК «Нафтогаз України»), такі ТЕЦ на підставі п.1 ч.2 ст.170 КПК України арештовані у вказаному кримінальному провадженні».

А поки тривала судова тяганина, Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) у рамках кримінального провадження віддало управління Новороздільською теплоцентраллю приватному підприємству «Гарант Енерго М». Відтоді ситуація в місті перетворилася на суцільний колапс.

До колапсу причетна АРМА?

«Зараз це підприємство загнало майно ТЕЦ в жалюгідний стан, мережі на межі краху, тобто може відбутись «ланцюг смерті»: замкнеться система – замкнеться периметр. Люди надовго забудуть, що таке електроенергія», – коментує директор ТзОВ НВП «Енергія-Новояворівськ» Андрій Гнатуш.

Господарська діяльність «управителя» вже призвела до жахливих наслідків: опалювальний сезон припинили достроково, адже на Новороздільській ТЕЦ сталася масштабна аварія. А гарячої води у домівках немає і досі.

Також з цієї теми: НАБУ проти АРМи: зупинити рейдерський конвеєр

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини