Київський прокурор два роки гальмує справу піщаних нелегалів – правозахисники

12.02.2020 18:00

Майстер-клас бездіяльності від Артема Яся: як допомогти високопосадовцям роздерибанити цінні ресурси та уникнути відповідальності? Та якими ще «талантами», крім кришування корупціонерів, прославився одіозний прокурор? Дізнавайтесь із сюжету Христини Кришихи.

Нагадаємо, два роки тому громадські активісти звернулися до Артема Олександровича як головного прокурора Голосіївського району з проханням закрити нелегальну точку видобутку піску, яка належить ПАТ «Мостобуд». Адже мають на руках безапеляційні докази того, що підприємство робить це незаконно.

«Є нелегальна точка видобутку піску, це станція метро Видубичі, там була земельна ділянка, орендована «Мостобудом» для здійснення своєї господарської діяльності, але нібито не пов'язаної з видобутком корисних копалин», – розповідає юрист ГО «Стоп корупції» Юрій Прокопчук.

Та за словами правозахисника, коли департамент земельних ресурсів провів там перевірку, інспектори виявили, що земельна ділянка використовується не за цільовим призначенням. На «точці» здійснюється видобуток і перевалка, тобто складання піску.

Активісти вимагають притягнути піщаних нелегалів до відповідальності

Тоді прокурор Ясь пообіцяв розібратися в цій історії та притягнути винних до відповідальності. Але жодних конкретних дій за ці два роки зроблено не було.

«Ми виїжджали й моніторили, чи здійснювалася там та чи інша діяльність, виявляли факти порушень, писали заяви, чекали слідчо-оперативну групу, надавали пояснення. І безпосередньо ставили запитання як самому прокурору, так і керівництву Національної поліції. Однак, як бачимо, жодних дій не відбувається», – резюмує юрист.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X