Київська область: запах паленої трави та сміття – один з невід’ємних атрибутів весни

26.03.2020 10:30

Сезон масового спалювання трави починається зі сходом снігу і триває до початку активного росту молодої зеленої трави. За цей час трав'яні вони охоплюють великі площі.
Це найбільш пожежонебезпечний період, трава де тільки не горить, одним словом скрізь, де вона є, особливо у вихідні та святкові дні. Найчастіше власники земельних ділянок не прибирають свої і прилеглі території від трави, бур'яну та сміття, що призводить до поширення вогню на будівлі. У нашій країні широко поширена «народна забава» - пали трави і сміття. Цією діяльністю наші громадяни починають займатися, як тільки сходить сніг. В якості причин і приводів для цього вони називають найрізноманітніші: «так роблять усі», «щоб трава не заважала», «для наведення порядку», «це збагачує і прогріває грунт» і т.п. Без перебільшення можна сказати, що скрізь поширюється запах паленої трави і сміття - це один з невід'ємних атрибутів весни і на Київщині, адже за статистикою протягом доби було зареєстровано 82 пожежі, з яких 61 трав’яного настилу (!).
Так, 25 березня, о 14:00 до оперативно-диспетчерської служби Васильківського району надійшло повідомлення про загоряння очерету та сухої рослинності у м. Васильків по вул. Дніпрельстан.
На місце події було направлено черговий караул 29-ї Державної пожежно-рятувальної частини  м. Васильків та 49-ДПРЧ смт. Калинівка.
По прибуттю, рятувальники встановили, що горить очерет на площі 4,8 га.
О 17:40 пожежу локалізовано та о 18:00 повністю ліквідовано.
На гасіння долучили 7 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки.

13.jpg12.jpg

11.jpg

ГУ ДСНС України у Київській області

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X