Київщина потопає у токсичному смітті, яке звозять у село Нові Петрівці (фото)

За кілька років сміттєзвалище зросло більше, ніж удвічі. Попри це вантажні машини у черзі стоять до полігону. Про це повідомляє журналістка «СтопКору» Олександра Сербін.

svalka novi petrivtsi3
Фото: СтопКор

«На сміттєзвалищі люди ромської національності збирають макулатуру та пластик, які потім нелегально продають. Вони розповідають, що працюють без вихідних, а за кілограм зібраного пластику отримують 1 гривню 50 копійок. При цьому ринкова ціна становить 8 гривень за кілограм. Колишні працівники полігону стверджують: весь залишок забирає директор полігону», – розповідає вона.

svalka novi petrivtsi3
Фото: СтопКор

Сміттєзвалище належить комунальному підприємству Вишгородського району «Комунальник». Директор полігону відмовляється від будь-яких коментарів.

На місце події приїжджала поліція. Правоохоронці разом із журналістами «СтопКору» піднялися на гору сміття, зафіксували пластик. Хотіли також поспілкуватись із ромами, проте ті не погодилися.

Крім того, на полігоні було встановлено знак, який забороняє проїзд вантажних автомобілів. Натомість лише вони туди фактично і їздять, зазначила журналістка.

svalka novi petrivtsi3
Фото: СтопКор
Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини