Київ стоїть у заторах через ожеледицю (карта)

11.12.2020 10:23

У столиці 11 грудня склалася складна ситуація на головних дорогах через ожеледицю, внаслідок чого місто стоїт у заторах. Також повідомляється, що за добу збільшилась кількість аварій через погодні умови.

ozheledicya
Фото: УНН

Про це пише УНІАН з посиланням на дані Google maps.

Затори в Києві: ситуація на мостах

Рух на мостах - Дарницькому, Патона - ускладнено в напрямку правого берега. На Південному мосту, Північному мосту, мосту Метро помітне незначне ускладнення руху в напрямку правого берега.

karta zatori
Фото: Скріншот

Затори в Києві: ситуація на вулицях столиці 11 грудня

Затори утворилися на проспекті Перемоги, вулиці Олени Теліги, проспектах Степана Бандери, Валерія Лобановського, на вулицях Жилянській, Миколи Голего, Генерала Тупікова та на Індустріальному провулку.

Окрім того, було ускладнено рух вулицями Набережне шосе, Павла Скоропадського, Кирилівською, Юрія Іллєнка та на бульварі Тараса Шевченка.

На лівому березі рух було ускладнено на Броварському проспекті, проспекті Юрія Гагаріна, проспектах Визволителів, Петра Григоренка, Миколи Бажана та на Дарницькому шосе.

karta zatori
Фото: Скріншот

У Києві від початку руху на усіх маршрутах громадського транспорту введено оперативне положення.  Оперативне положення - це курсування з відхиленням від графіка руху.

Таке відхилення пов'язане зі складними погодними умовами. Зазначимо, вулиці Києва буквально перетворилися на ковзанку. У столиці напередодні через ожеледицю стався справжній транспортний колапс. Дороги через дощ і мороз вкрилися шаром льоду. Через ожеледь на дорогах сталося вже понад 150 аварій.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у столиці за добу травмувалися понад 160 людей через ожеледицю.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини