Київ планує купити 2 кабіни фунікулера за 6,5 млн євро

У столиці міська влада планує придбати 2 кабіни фунікулера за 6,5 мільйона євро. А це майже 217 млн гривень. Про це повідомляється у телеграм-каналі «ЗОЛОТІ ВОРОТА|ІНСАЙДИ КМДА».

Kyiv funikuler
Фото: УНІАН

«6,5 млн євро за два вагона. Як добре, що мер - Кличко. Тепер ви зможете зійти зі «скляного» мосту, який не скляний, сісти у вагон за 3,3 млн і з'їхати з гірки на пішохідний Поділ, який не пішохідний. А я просто нагадаю, що за ці гроші можна було купити 60 нових екологічно автобусів. Але навіщо нам автобуси? Будете на «Богдані» кататися», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Київпастранс» оголосило умови тендеру на закупівлю двох нових кабін фунікулеру. Конкурс проведуть в межах проєкту «Міський громадський транспорт України», який реалізують спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

Умовами тендеру передбачається постачання 2 нових кабін фунікулеру для перевезення пасажирів, обладнання до них та супутніх послуг на загальну суму 6,498,375 євро. Заявки для участі в тендері прийматимуть до 13:00 24 березня.

Зазначимо, що київський фунікулер відкрили ще у 1905 році, він з’єднує історичне Верхнє місто та Поділ. Генеральну реконструкцію фунікулеру проводили ще в 1984 році, тоді замінили вагони та збудували нові вестибюлі станцій.

У 2015 році фунікулер оновили піксельним дизайном, Wi-Fi і безконтактною оплатою проїзду. У 2019 році планували закупити дві кабіни фунікулера в австрійської компанії, проте угода не відбулася. Щороку цей вид транспорту перевозить до 2,8 мільйона пасажирів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у Чернігові водій маршрутки перевозив людей у стані наркотичного сп’яніння.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини