Кияни поскаржились на незаконне будівництво клініки, яке руйнує житловий будинок на Софіївській Борщагівці (відео)

17.07.2020 15:39

У столиці за адресою вул. Південна, 7 (Софіївська Борщагівка) триває реконструкція приватної клініки "Амеда", яка розташована на першому поверсі житлового будинку. Роботи передбачають поглиблення фундаменту, яке й призводить до руйнування цілої будівлі. Про це "СтопКору" розповіла місцева мешканка.

Розруха на Софіївській Борщагівці Фото: СтопКор

"Роздовбали величезну дірку для розширення з влаштуванням ще одного входу. Також хочуть зробити внутрішні роботи зі знесенням опорних конструкцій. Мешканці дому викликали поліцію, але представники "Амеда" говорять, що це їхня приватна територія і їм не потрібний дозвіл мешканців чи ЖЕКу", – наголосила обурена жінка.

За її словами, забудовник Олександр Журба вважає, що цей дім – його власність і він видав дозвіл на будівництво. Квартири у будинку викуплені мешканцями, але їхнього дозволу ніхто не питав. Представник Журби також нібито відвідував жителів і стверджував, що дім у власності забудовника, а мешканці перешкоджають підприємницькій діяльності. За його ж словами, документів щодо реконструкції достатньо. У результаті чоловік запропонував людям звертатись до суду.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини