Киянку випадково двічі внесли у санкційний список РНБО 

Киянку Ольгу Калініну двічі помилково внесли у санкційний список Ради національної безпеки та України через те, що вона має таке саме ім’я як у секретаря територіальної виборчої комісії Первомайського району в Криму, яка допомагала окупації півострова. 

obozrevatel kiyanka rnbo
Фото: Обозреватель

Як пише "Обозреватель", попри те, що жінка не має ніякого відношення до "виборів" на окупованому півострові, її ім'я та прізвище потрапили під санкції вже вдруге.

У результаті молодший науковий співробітник Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка не може отримувати зарплату та користуватися банківськими картками у зв'язку з тим, що її рахунки повністю заблоковані.

Зазначається, що вперше у 2018 році для того, щоб домогтися справедливості, Ользі знадобився майже рік.

"Це коштувало нервів, часу, сил... Нікому не побажаю зіткнутися з подібною ситуацією...", – розповіла вона.

За її словами, за той випадок перед нею ніхто навіть не вибачився, так ще й історія повторюється, передає УНІАН.

"Переді мною ніхто навіть не вибачився за те, що сталося в 2018 році! І якби не розголос, не допомога ЗМІ, прокуратури АРК, Держприкордонслужби України, які пред'явили докази того, що я ніяка не терористка, то я б досі жила в пеклі. Це ж треба так лажати, щоб вдруге помилково "відправити" людину під санкції! Але, знаєте, навіть не здивуюся, якщо через кілька років знову побачу себе в подібному списку", – додала Калініна.

Киянка готується до чергового витка боротьби за справедливість, їй знову доведеться доводити, що вона не терористка та не має ніякого відношення ні до проведення "референдуму" в Криму, ні до "роботи на Росію".

Як повідомляв “СтопКор” раніше, РНБО прийняла протокольне доручення до Кабміну розібратися в стані справ УЗ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини